KUSH JEMI?
Rreth nesh

Kush jemi ne?

  • Kultura e shoqerise
  • Punëtori
  • Ekipi ynë

Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. u themelua në vitin 2019, ndodhet në qytetin Qiaoxia, qarku Yongjia, i cili njihet si "Qyteti i Lodrave Edukative në Kinë".

Kompania i përmbahet parimit të "Një zotëri duhet të godasë vazhdimisht për t'u bërë më i fortë ashtu si evolucioni i universit." Qëllimi i kompanisë: Cilësia e parë, klienti më i lartë, reputacioni kryesor." I përmbahet frymës së sinqeritetit, entuziazmit, profesionalizmit dhe shërbimit 24-orësh online për t'u ofruar klientëve produkte me cilësi të lartë. Kompania ofron dizajn, prodhim, instalim, pas shitjes dhe shërbime të tjera me një ndalesë të personalizuar. XingJian Të përkushtuar për të zhvilluar një drejtim shitjesh të orientuar drejt tregtisë së jashtme, ne shesim cilësinë e produktit të nivelit të lartë si pikë referimi dhe u ofrojmë klientëve cilësi të mirë shërbimi dhe përvojë si vizionin tonë.

Produktet e fundit

Çfarë bëjmë ne?

Btn tjetër

Lajmet e fundit

Ne mund të projektojmë dhe personalizojmë për kopshte, parqe, shkolla, qendra tregtare, parqe prindër-fëmijë, qendra tregtare, supermarkete, etj. Me një ekip profesional dizajni, ekipi inxhinierik ofron mbështetje teknike për të inovuar.

  • lajm i kompanisë
  • lajm Industry

Kategoritë e nxehta

Të lutem shko
mesazh

Powerde Nga

E drejta e autorit© 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. nga injnet - Blog | sitemap | Politikat e privatësisë | Termat dhe Kushtet