Produkte

i madh Aventurë argëtuese e gëzuar Aventurë e madhe për fëmijë në ambiente të brendshme të buta për kënd lojërash pajisje të brendshme Çmimi për fëmijë
i madh Aventurë argëtuese e gëzuar Aventurë e madhe për fëmijë në ambiente të brendshme të buta për kënd lojërash pajisje të brendshme Çmimi për fëmijë
i madh Aventurë argëtuese e gëzuar Aventurë e madhe për fëmijë në ambiente të brendshme të buta për kënd lojërash pajisje të brendshme Çmimi për fëmijë
i madh Aventurë argëtuese e gëzuar Aventurë e madhe për fëmijë në ambiente të brendshme të buta për kënd lojërash pajisje të brendshme Çmimi për fëmijë
përshkrim i produktit

Emër

big Cheerful Amusement Adventure Large Kids shesh lojërash të brendshme të butë Indoor Equipment Price for children

Model

KD2-2223A-9

 Madhësia (L * W * H)

720sqm

 

 

 Materiale

Pjesë plastike: LLDPE e importuar nga Korea, rezistente ndaj temperaturave të larta,.

 

Pjesë hekuri: Diametër prej çeliku të galvanizuar: 48 mm; ,Trashësia e tubit: 2.2 mm konform Kombëtares

 standard GB/T3091-2001, me 0.45 mm të veshur me shkumë PVC


 Pjesët e buta: më e brendshme - druri; e mesme - sfungjer; më i jashtëzakonshëm-PVC

 Mat: EVA, madhësi dhe ngjyrë të ndryshme për zgjedhjen tuaj

 Instalim

 Instruksione profesionale CAD ose organizoni staf profesional instaloj

 Kohë për dorëzim

 7-12 ditë pas konformimit dhe depozitimit të porosisë tuaj

 Colors:

customizable

Karakteristika:

Dizajn multifunksional, me cilësi të lartë dhe të kënaqshëm

Standardet e sigurisë:

EN1176, ASTM

Grupmosha:

3-12 vjeç

Kapaciteti

100-120 fëmijë

Shërbimi pas shitjes

Viti 1


Shembull i vizatimit të projektimit:


Përshkrim:

shesh lojrash shtëpie, i njohur edhe si Shesh lojërash shtëpie për fëmijë. Nëpërmjet kombinimit të shkencës për të formuar një sërë funksionesh argëtimi, sporti, enigmash, fitnesi dhe funksionesh të tjera si një nga gjenerata e re e aktiviteteve për fëmijë Qendra e fitnesit. Mund të thuhet se është një parajsë e re, gjithëpërfshirëse dhe e fortë për fëmijë, është për fëmijët që duan të shpojnë, ngjiten, rrëshqasin, rrotullohen, tunden, lëkunden, tundin dhe dizajne të tjera natyrore.Kultivon personalitetin e pavarur të fëmijëve, stërvitjen, enigmën e trurit dhe karakterizohet nga rastësia, pa fuqi, ndërveprim dhe siguri. Nuk është i kufizuar nga hapësira (vetëm brenda) ose vend i parregullt. 

Që nga viti 1984, Soft Play ka krijuar përvoja interaktive të lojës për të shërbyer si tërheqje e rëndësishme - ose shtesë plotësuese - për qendrat argëtuese familjare kudo. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri opsionesh lojërash për qendrën tuaj argëtuese familjare, duke përfshirë:

Shesh lojërash me tematikë: Ekipi ynë i stilistëve ekspertë ju ndihmon të gjallëroni hapësirën tuaj të lojës FEC me çdo temë. 

Sistemet e lojërave për fëmijë: Soft Play ofron një linjë pajisjesh ekskluzive për kënd lojërash për të vegjëlit për t'u mundësuar të vegjëlve të rriten dhe të eksplorojnë me ritmin e tyre. 

Përvojat e aventurës: Një kurs aventure pa vonesë ose një kurs aventure me litar të lartë në zonën tuaj të lojës.

Elementet: Me argëtim dhe energji për çdo hapësirë ​​të madhe apo të vogël me zonat tona të lojës me shkumë të butë të skalitur me shkumë Elements.

Shesh lojërash në ambiente të mbyllura Eksploroni opsionet tona të ndryshme të lojës që mund të blihen si të paraqitura, Gjithçka është e mundur dhe dizajni është gjithmonë sipas kërkesave tuaja. Ne fillojmë prodhimin vetëm pas miratimit tuaj ose ato mund të përdoren si një udhëzues për të hartuar këndin tuaj të lojërave. Opsionet e lojës janë krijuar për t'ju dhënë një ide mbi gjerësinë dhe thellësinë e linjës sonë të produkteve dhe për të shërbyer si një udhëzues kur të jeni gati për të bërë blerjen tuaj të këndit të lojërave.


Detajet e kështjellës së keqe:


Kujdes:

1. Kontrolloni artikujt çdo mëngjes dhe natë.

2. Sigurohuni që të mos ketë vida. JO Fikni kapakun me vidë, duke rezultuar në ekspozimin e vidave.

3. Pajisja elektrike funksionon tingujt me ose pa jonormale, pavarësisht nëse tela është e ekspozuar.

4. Pajisjet elektrike në pjesët e transmisionit, pjesët bluarëse duhet të hedhin vaj mekanik në muaj.

5.Dëmtimi i lodrës duhet të ndalojë menjëherë përdorimin, riparimin ose zëvendësimin.

6.Litar, bravë, dërrasë, rrip dhe pjesë të tjera lidhëse me ose pa përjashtim.

7.Nëse gjeni ndonjë rrethanë tjetër të pazakontë, ju lutemi kontaktoni kompaninë tonë.


Aplikimet:

Kopsht fëmijësh, çerdhe, zonë rezidenciale, qendër tregtare. Muzetë për fëmijë

Qendrat tregtare të lojërave, parqet argëtuese, restorantet


Procesi i prodhimit:


Foto e instaluesit:


Vizatimi i seminarit:hetim
*Produktet:
*Emri i Kontaktit:
*Email:
*Tel:
*Kompania:
*Mesazh: