Produkte

Trampoline Parku i Brendshëm për të rritur dhe fëmijë, i personalizuar me shumicë me cilësi të lartë të Ninja
Trampoline Parku i Brendshëm për të rritur dhe fëmijë, i personalizuar me shumicë me cilësi të lartë të Ninja
përshkrim i produktit


Kërkesa për madhësi 

Çdo madhësi mund të personalizohet, kërkesa për lartësinë (vendin) >3.5m, 5m është më e mirë.

Model

KD3-2237E

Moshat

Fëmijë, adoleshentë dhe të rritur

Aplikoni vendndodhjenPark dëfrimi, park i brendshëm me tematik, super qendër, magazinë, etj.
Tema dhe dizajniODM dhe OEM të personalizuara, dizajn për ju falas me paraqitjen tuaj

 

 

 Përbërja e trampolinës

 1): Galvanized pipe:80*80*2mm, 80*50*2.5mm, 40*40*1.5mm

 2): Mbështjellësi i butë: Dru +70mm EPE +PVC/PU

 3): Susta: gjatësia 18cm, 26cm

 4): Shkumë: madhësia e sfungjerit 15*15*15

 5): Shtrati trampoline: 1800*1800mm dhe 2130*4260mm

 Kushtet e pagesës

 50% depozitë para prodhimit, bilanc 50% para dërgesës, T/T, L/C, Western Union, Kartë krediti 

 Data e dorëzimit

 10-15 ditë pas konfirmimit të porosisë tuaj dhe depozitimit të paradhënies.

Transporti 


1*20'GP=140 metra katrorë (rreth )

1*40'HQ=340 metra katrorë (rreth )

Instalim 

Jepni udhëzime specifike instalimi ose furnizoni ekipin profesional të instalimit 

garanci 

Ndërtimi i tubave të galvanizuar: 5 vjet 

Springs: 1 vit (duhet të kontrolloni çdo muaj)

Dyshekë trampoline dhe jastëk të butë: 2 vjet


objekt material:


Prezantimi i produktit:

Parku i trampolinës ka dizajne kreative, materiale më të buta dhe mjedise më të sigurta për lojëra -- këto janë disa nga elementët që përcaktojnë sistemet klasike të trampolinës. Ka shumë sende, të tilla si krevat trampoline të zakonshëm, krevat profesional trampoline, dodgeball, top kafaz, kurs Ninja, basketboll, futboll, wipe out etj. Trampolina u siguron fëmijëve elementet thelbësore për të ndezur imagjinatën e tyre dhe për të përmirësuar lojën e tyre, për të ushtruar trupin e tyre dhe Kursi Ninja mund t'u ofrojë mundësinë adoleshentëve për të sfiduar, nuk është aq e lehtë për të përfunduar lojën. Pajisjet tona të trampolinës zakonisht kanë siguri të madhe dhe kuvertë të trasha fundore me jastëkë shkumë në çdo skaj, dhe ne do të sugjerojmë që pikat të vendosen së bashku me trampolinë në përpjekje për të thyer rënien e çdo personi.


Harta e projektit:


Produkt informacion:

Historia e trampolinës mund të gjurmohet në mesin e shekullit të 19-të Indianëve Comanche të Amerikës së Veriut, trampolina është një atlet nga rikthimi i trampolinës në performancën e sporteve akrobatike, i përket një gjimnastike. Vitet e fundit, trampoline për fëmijët në industrinë e pajisjeve dëfrim në rritje, është një produkt i dobishëm për shëndetin e përgjithshëm të fëmijëve. Vendosni projekte kërcimi, kërcimi, bomba dhe të tjera me një parajsë gjithëpërfshirëse për fëmijë.


Karakteristikat produktit:

Trampolina mund të ushtrojë gjymtyrët e fëmijëve, të rrisë forcën e muskujve. Nxitja e funksionit kardiopulmonar të fëmijëve, në mënyrë që qarkullimi i gjakut, përmirësimi i metabolizmit, zhvillimi i miokardit, rritja e kontraktueshmërisë. Promovoni zhvillimin e sistemit nervor, parandaloni sëmundjet.


Aplikimet:

Qendër sportive, park zbavitës, qendër tregtare, ndeshje, qendër lojërash, park trampoline, shkollë fillore, resort, hotel, spital, distrikt gjithëpërfshirës biznesi, dyqan i pavarur, zona rezidenciale përreth, shesh ose park i madh, zona periferike piktoreske zonë pushimi


Procesi i prodhimit:

hetim
*Produktet:
*Emri i Kontaktit:
*Email:
*Tel:
*Kompania:
*Mesazh: